درباره قلب شناسی

قلب و عروق شاخه ای از داروهای داخلی است. متخصص قلب و عروق مانند جراح قلب نیست. جراح قلب قفسه سینه را باز می کند و عمل جراحی قلب را انجام می دهد. متخصص قلب و عروق متخصص در تشخیص و درمان بیماری های سیستم قلبی عروقی است. متخصص قلب و عروق آزمایشاتی را انجام می دهند و ممکن است برخی از آنها روشهایی از جمله سوند قلبی ، آنژیوپلاستی یا قرار دادن ضربان ساز را انجام دهند. بیماری قلبی به طور خاص به قلب مربوط می شود ، در حالی که بیماری قلبی عروقی بر قلب ، رگ های خونی یا هر دو تأثیر می گذارد.

تشخیص زودرس و معالجه زودهنگام کلیدهای ضرب و شتم بیماریهای قلبی عروقی است – یکی از دلایل ناتوانی و مرگ و میر در مردان و زنان که یک سوم مرگ ها را تشکیل می دهد. در مدیفای، تیم بین رشته ای ما از متخصصان قلب برنامه قدرتمندی را برای شناسایی ، معالجه و مدیریت شرایط قلبی و عروقی برای بیماران در هر سنی تهیه کرده است. ما شهرت ستاره ای خود را بر این فرض ایجاد کرده ایم که همیشه دقایقی در نظر گرفته می شود – چه این باعث بهبود سلامت قلب شما ، ارائه یک تشخیص یا مداخله فوری فوری ، تیم برنده جوایز ما از جراحان ، پزشکان ، محققان مشهور است.
درمان:
ماموگرافی

اشعه ایکس تخصصی پستان برای کمک به تشخیص زودرس سرطان پستان. ماموگرافی سالانه برای خانمهای 40 سال و بالاتر توصیه می شود.

غدد درون ریز تولید مثل

مراقبت و درمان برای زوج هایی که در درک کودک مشکل دارند. روشهای درمانی معمول مانند دارو و جراحی.

پزشکی یکپارچه

روشهای درمانی جایگزین ناشی از فرض ذهن ، بدن و روح به عنوان یکی از آنهاست و پرداختن به همه باعث بهبودی می شود.

درمان وابستگی شیمیایی

مراقب افراد دارای الکل و سایر اعتیادها باشید. تمام برنامه های درمانی جداگانه هستند و اطمینان حاصل می کنند نیازهای منحصر به فرد هر شخص برآورده می شود.

متخصصان ما:

دکتر فیروزه گل‌سرخی

جراح - دندانپزشک

تماس با ما

[contact-form-7 id=”241″ title=”Contact Us”]
دریافت نوبت مشاوره و درمان